Opowiemy Wam dzisiaj jak kupić bilety na F1 w 2020 roku! Wyścigi Grand Prix zostały zapoczątkowane we Francji. Pierwszym wyścigiem, który odbył się na zamkniętym torze, było Grand Prix Francji. Wydarzenie to miało miejsce 26 czerwca 1906 roku. Natomiast sama idea wyścigów samochodowych narodziła się na Lazurowym Wybrzeżu, a tor F1 Monaco należy do najtrudniejszych na świecie.

Tor Le Castellet | Grand Prix Francji

Pierwsze Grand Prix Francji odbyło się w 1991 roku i decyzją FIA wyścigi na tym torze zostały wpisane do oficjalnego kalendarza Grand Prix.

Początkowo długość toru wynosiła niecałe 4 kilometry. W 1963 roku pomysłodawca toru założył tam szkolę kierowców wyścigowych. Na obiekcie tym wyszkolono największe gwiazdy Formuły 1 z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. W 1988 roku podjęto decyzje o modernizacji toru. Współczesna postać toru powstała z połączenia dwóch tras – wewnętrznej o długości około półtora kilometra i zewnętrznej o długości około trzech kilometrów. Efektem tych prac jest dzisiejszy tor o długości 4.411 km. Nowy projekt zawiera wiele zakrętów skopiowanych z innych znanych torów. Z australijskiego toru w Adelajdzie wykorzystano wzór ostrego nawrotu. Dwie szykany są wierna kopia szykan z torów Imola i Nurburgring. A wzory dwóch występujących po sobie szybkich zakrętów pochodzą z portugalskiego toru Estoril.

Bilety na f1 | Tor Grand Prix Francji 2020

Jak kupić bilety na wyścig F1 2020

Zawody Formuły 1 Grand Prix to wydarzenie tak popularne, że każdego roku bilety są wysprzedawane na tygodnie lub miesiące przed wyścigiem. Każdy z klientów kupując bilet na wyścigi ma do wyboru kilka opcji. Zazwyczaj jest kilkanaście kategorii biletów. Najtańsze bilety na Formułę 1 to tzw. General Admission, czyli wejściówki na tor z miejscami stojącymi. Bilety można zamówić przez oficjalną stronę F1, lecz jest to skomplikowana procedura, ze względu na ilość możliwości i cały proces. Jeżeli potrzebujecie pomocy w kupnie biletów, napiszcie do nas. Posiadamy w ofercie nie tylko bilety dostępne na stronie internetowej, ale też specjalne wejściówki, których nie znajdziecie w zwykłej sprzedaży. A jeżeli nie zamierzacie spędzić czasu tylko na wyścigach, możecie skorzystać też z oferty naszych wycieczek po Lazurowym Wybrzeżu.

Bilety na F1 Grand Prix Monaco 2020

Wyścigiem F1 Monaco żyje każdego roku całe Księstwo. Trybuny są budowane 2 miesiące wcześniej, odbywa się wiele imprez towarzyszących, a w porcie cumują wtedy najokazalsze jachty. Na widowni zasiada nawet 100 tys. widzów, nie ma się zatem co dziwić, że miejsca w hotelach są zajęte w 100 procentach już na wiele miesięcy przed wyścigiem.

Zdecydowanie warto przeżyć emocje związane z F1 Monaco i kupić bilety na trybuny. Niestety bez biletów nie można choćby zerknąć na wyścig. Cała jego trasa jest szczelnie ogrodzona wysokim płotem i jedyne co dostarcza wrażeń to roznoszący się na całe księstwo ryk silników. Jeżeli chcecie obejrzeć wyścig, ale nie macie możliwości kupna biletu, napiszcie do nas. Pomożemy Wam wynająć pokój w hotelu lub miejsce w restauracji z widokiem na trasę F1. Posiadamy takie miejsca w ofercie, niedostępne w oficjalnej sprzedaży. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz kupić bilet na wyścig F1, wynająć pokój w hotelu lub zarezerwować wycieczkę!

Bilety na F1 2020 w Monaco i Grand Prix Francji 2020 | Co zwiedzić ?

Maj to wyjątkowy miesiąc na Lazurowym Wybrzeżu. Pogoda jest wtedy fantastyczna: świeci słońce, a temperatury przypominają lato w Polsce. Odbywają się też dwie rewelacyjne imprezy. Uzupełnieniem Formuły 1 w Monako jest bowiem Festiwal Filmowy w Cannes. Można więc jednego dnia uczestniczyć w emocjonującym rajdzie, a drugiego podziwiać gwiazdy na czerwonym dywanie. To idealny czas, by odwiedzić Lazurowe Wybrzeże!

Jeżeli chcecie wybrać się na Grand Prix Francji 2020, a nie chcecie spędzić kilku dni tylko na torze wyścigowy, zapraszamy Was do skorzystania z wycieczki do Marsylii!

Zapraszamy na wyjazdy F1 Monaco 2020. Sportowe emocje w Monako gwarantowane!

Skontaktuj się – chętnie odpowiem na Twoje pytania:

Dominika Nogier

tel. PL: +48 602 189 298

kontakt@luxurytrip.pl

Formuła F1 na żywo – emocje dla każdego

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, aby zobaczyć wyścig Formuły F1 na żywo, teraz macie ku temu niespotykaną okazję. Korzystając z oferty Luxury Trip, będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda Formuła F1 na żywo! A dodatkowo będziecie cieszyć się niesamowitymi widokami i fantastyczną pogodą na Riwierze Francuskiej.

Wyścigi Formuły 1 na żywo

Bez wątpienia wyścigi Formuły 1 należą do jednych z najbardziej ekscytujących wydarzeń w ciągu całego roku. Ryk silników i szybkie samochody to coś, co każdemu z Was zapewni niewiarygodne przeżycia, które na długo zapadną w pamięci W ofercie Luxury Trip znajduje się możliwość zobaczenia wyścigu Formuły 1, który odbywa się po ulicach Monako i Monte Carlo!

Niezapomniane przeżycia na Grand Prix Monako

Grand Prix Monako to kultowe już zawody Formuły 1, które co roku przyciągają fanów motoryzacji i nie tylko. Nasze biuro podróży oferuje bilety wstępu na trybuny tego najbardziej emocjonującego wyścigu, dzięki czemu będziecie mogli podziwiać wyścigi Formuły 1 po krętych ulicach księstwa. Dodatkowo będziecie mogli podziwiaćGrand Prix Monako z tarasów widokowych najbardziej ekskluzywnych hoteli.

Gdzie warto spędzić wakacje w Monako? 

Wycieczka do Monako w okresie Grand Prix wiąże się nie tylko z wyścigami Formuły 1. W międzyczasie mogą Państwo korzystać z uroków, które oferuje to miasto. Wakacje w Monako to także możliwość zwiedzenia dzielnicy Monte Carlo – jednej z najdroższych na świecie, gdzie mieści się słynne kasyno!