Bordeaux z przewodnikiem

 

Niewątpliwie Bordeaux to miasto, które każdego roku przyciąga wielu turystów. To światowa stolica wina, którą mogą Państwo odwiedzić wspólnie z naszym biurem podróży.

Kontakt

Atrakcje turystyczne Bordeaux – co robić w tym mieście?

Niewątpliwie Bordeaux to miasto, które każdego roku przyciąga wielu turystów. To światowa stolica wina, którą mogą Państwo odwiedzić wspólnie z naszym biurem podróży. Zapewnimy Wam niezapomnianą wycieczkę. Podczas niej odkryjecie uroki tego historycznego miasta. Dzięki licznym atrakcjom turystycznym Bordeaux cieszy się ogromnym zainteresowaniem podróżników.

Najpopularniejsze zabytki Bordeaux

Zabytki Bordeaux należą do jednych z najstarszych i najliczniejszych w kraju. W trakcie zwiedzania Bordeaux będą Państwo mieli okazję przespacerować się po Starówce, wpisanej na światową listę UNESCO. Ponadto zobaczycie także inne zabytki Bordeaux, takie jak pozostałości po murach obronnych czy rzymski amfiteatr.

Francja z przewodnikiem – sposób na udany urlop

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak skutecznie poznać miejsce, do którego się udajecie, to najlepszym sposobem jest zwiedzanie go z osobą, która doskonale je zna. W ramach naszych wycieczek proponujemy Państwu zobaczenie Francji z przewodnikiem, dzięki czemu chociażby zwiedzanie Bordeaux będzie ciekawą lekcją historii.

Zwiedzanie Bordeaux z polskim przewodnikiem – dlaczego warto?

Nie muszą się Państwo martwić tym, że nie zrozumieją opowieści. Nasze biuro podróży oferuje zwiedzanie z polskim przewodnikiem, co umożliwi dokładne zapoznanie się z historią i ciekawostkami na temat miasta. To propozycja wycieczki dla wszystkich tych, którzy szybko chcieliby odkryć uroki Bordeaux.

Bordeaux to miasto pełne historii i wspaniałych zabytków. Zapraszamy Państwa na odkrycie światowej stolicy wina w towarzystwie naszego polskiego przewodnika.

Oto sugerowany program zwiedzania Bordeaux z polskim przewodnikiem:

  • spotkanie z przewodnikiem na bordoskiej Starówce wpisanej na listę zabytków UNESCO. Przejdziemy się po najstarszej części starówki, zobaczymy pozostałości murów obronnych wraz z bramami miejskimi, amfiteatr z czasów rzymskich oraz zajrzymy to wielu zabytkowych kościołów.
  • Serce Starówki stanowi Plac Gambetta, miejsce pełne turystów, sklepów i ulicznego gwaru
  • Następnie udamy się na Plac Quinconces, gdzie w centralnym miejscu stoi fontanna – pomnik “Monument des Girondins” o wysokości 50 m.
  • na Placu Pey-Berland wejdziemy do średniowiecznej Katedry Św. Andrzeja
  • Spacer brzegiem Garony zaczniemy na Palce de la Bourse i słynnym wodnym lustrze, aż do nowoczesnej galerii handlowej w starych magazynach portowych

Czas trwania ok. 5 godz.

Ceny: grupa 1-4 osoby: 360€ dla całej grupy, grupa 5-10 osób: 400€, grupa powyżej 10 osób: 450€

Zapraszamy do Bordeaux na zwiedzenia z polskim przewodnikiem!

 

 

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę

12 + 2 =