Cannes z przewodnikiem

 

Wakacje w Cannes to świetna okazja, żeby przespacerować się po bulwarach, które podczas corocznego festiwalu filmowego odwiedza plejada gwiazd.

Kontakt

Wakacje w Cannes – jak je spędzić?

Coraz więcej naszych Klientów jako formę spędzania swojego urlopu wybiera aktywne zwiedzanie europejskich miast. Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do spędzenia wakacji w Cannes i odkrycia wszystkich uroków tej stolicy filmu. Wakacje w Cannes to świetna okazja, żeby przespacerować się po bulwarach, które podczas corocznego festiwalu filmowego odwiedza plejada gwiazd.

Najlepsze apartamenty w Cannes

Ta miejscowość na Lazurowym Wybrzeżu słynie także z przepięknych i malowniczych widoków. Jeśli zdecydują się Państwo na spędzenie swojego urlopu właśnie tutaj, to warto znaleźć apartamenty w Cannes, z których będziecie mogli podziwiać te wyjątkowe miejsce. W okresie trwania festiwalu filmowego apartamenty w Cannes mogą być w dużej mierze zarezerwowane, więc warto o tym pamiętać wcześniej.

Zwiedzanie Cannes– co trzeba zobaczyć?

Skorzystanie z usług naszego biura podróży gwarantuje, że zwiedzanie Cannes na długo zapadnie w pamięci. Naszą wycieczkę rozpoczniemy od spaceru po bulwarze z najsłynniejszymi hotelami, a następnie przejdziemy się Aleją Gwiazd pod Pałac, w którym odbywa się festiwal filmowy. Dzięki temu będą mogli Państwo zobaczyć miejsca znane dotychczas z opowieści i filmów.

Zwiedzanie z polskim przewodnikiem sposobem na poznanie miasta

Jeśli chcą Państwo wybrać się w podróż po Francji z przewodnikiem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zorganizowanych wycieczek. Takie zwiedzanie z polskim przewodnikiem daje Państwu możliwość zadawania pytań oraz poznania ciekawostek ze zwiedzanego miejsca.

Cannes to europejska stolica filmu. Podczas spaceru po bulwarze La Croisette i starówce Le Suquet postaramy się odkryć przed Państwem prawie wszystkie tajemnice tego pięknego miasta! Zapraszamy do Cannes na zwiedzanie z polskim przewodnikiem.

Program zwiedzania Cannes z polskim przewodnikiem:

  • Cannes – spacer nadmorskim bulwarem La Croisette ze słynnymi hotelami: Carlton, Martinez, Majestic,
  • przejście Aleją Gwiazd pod Pałac Festiwalowy, gdzie co roku w maju odbywa się prestiżowy Festiwal Filmowy
  • wizyta pod pomnikiem angielskiego lorda Broughama, który rozsławił Cannes wśród swoich arystokratycznych przyjaciół
  • spacer po starówce i wejście na wzgórze, gdzie mieści się zamek z XI w. Chateaux de la Castre i kościół Notre-Dame
  • wizyta na targu prowansalskim Marche Forville

Czas trwania: ok. 2 godz.

Ceny: grupa 1-4 osoby: 100€ dla całej grupy, grupa 5-10 osób: 140€, grupa powyżej 10 osób: 180€

Cannes – zwiedzanie z polskim przewodnikiem – zapraszamy !

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę

14 + 8 =