Chalet Infusion

 

Grzane wino z widokiem na Alpy, buchający ogień na kominku i lokalne potrawy? To wszystko mogą Państwo mieć, jeśli zdecydujecie się na wynajęcie domu alpejskiego w kurorcie narciarskim położonym przy jednej z tras olimpijskich w Courchevel.

Kontakt

Luksusowe domy w Alpach

« Chalet » w Meribel i Courchevel to jedne z najbardziej luksusowych domów w Alpach. Sa to ekskluzywne domy przeznaczone dla 8 – 12 osób, urządzone w eleganckim, alpejskim stylu o bardzo wysokim standardzie.

Pragniemy odkryć przed Państwem pierwszy z nich, Chalet Infusion w Meribel (Francja). Znajduje się on zaledwie 200 m od centrum miejscowości: barów, restauracji, sklepów, a także wyciągu krzesełkowego, który łączy Altiport Meribel z Trzema Dolinami.

 

 

Chalet Infusion 

Trzypiętrowy dom zbudowany jest w typowym sabaudzkim stylu. Posiada pięć pokojów, z których cztery mają tarasy z widokiem na góry. Pokoje urządzone są w eleganckim, a zarazem bardzo przytulnym stylu. Każda sypialnia posiada rozsuwane łóżka, dzięki czemu może pełnić rolę pokoju typu twin dla przyjaciół lub starszych dzieci.

Sercem domu jest piękny kominek w ogromnym salonie, z którego rozciąga się widok na góry i jedną z tras olimpijskich z 1992 roku. W jadalni goście mogą rozkoszować się smakami kuchni sabaudzkiej przy pięknym dębowym stole.

Podczas całego pobytu zaopiekuje się Państwem czteroosobowy personel składający się z majordoma, kucharza, gospodyni i kierowcy. Na miejscu dostępne są również usługi prywatnego konsjerża.

Luksusowy dom w Alpach do wynajęcia

 

Grzane wino z widokiem na Alpy, buchający ogień na kominku i lokalne potrawy? To wszystko mogą Państwo mieć, jeśli zdecydujecie się na wynajęcie domu alpejskiego w kurorcie narciarskim położonym przy jednej z tras olimpijskich w Courchevel.

Mogą tu Państwo spędzić wspaniały i niezapomniany czas z grupą swoich przyjaciół i rozkoszować się urokami tego niesamowitego miejsca. Do Państwa dyspozycji będzie także czteroosobowy personel, który zadba o spełnienie wszelkich Waszych potrzeb i wymagań.

 

Alpy francuskie – najlepsze miejsce dla miłośników sportów zimowych

 

Na zimowy wyjazd na narty bardzo często czeka się z utęsknieniem przez cały rok. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc są Alpy Francuskie, ze względu na dostępność wielu szlaków i luksusowych kurortów. Dodatkowo narty we Francji to doskonała okazja, żeby spędzić wakacje z najbliższymi w przepięknym otoczeniu.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z naszą ofertą hoteli w Alpach i wybrania najlepszej opcji dla siebie.

Cena: od 10 000 euro

Cena za tydzień za wynajem całego domu dla 10 osób zawiera:

  • 7 nocy
  • transfery z lotniska i na lotnisko
  • śniadanie i podwieczorek z grzanym winem przez cały pobyt
  • kolację dla dzieci przez siedem dni w tygodniu
  • aperitif wieczorny z szampanem i przekąskami
  • cztery kolacje z winem
  • napoje alkoholowe i bezalkoholowe w pełni wyposażonym barze
  • nieograniczony dostęp do Internetu szerokopasmowego
  • karnety narciarskie na cały obszarz Trois Vallees
  • usługi kierowcy

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę