F1 Monaco 2020

 

Kolejna edycja jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych wyścigów F1 Monaco – Grand Prix w Monako. Dla widzów to prawdziwa gratka: najbardziej wymagający tor w całym cyklu, odbywający się na krętych ulicach księstwa Monako…

Kontakt

F1 Monaco 2020 | zapraszamy na Formułę 1 do Monako

Kolejna edycja jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych wyścigów F1 Monaco – Grand Prix w Monako. Dla widzów to prawdziwa gratka: najbardziej wymagający tor w całym cyklu, odbywający się na krętych ulicach księstwa Monako. Podczas 78 okrążeń bolidy pokonują trasę, która wiedzie przez kręte ulice Monte Carlo i Monako. Proponujemy Państwu spędzenie 3 dni w Monako i na Riwierze Francuskiej. W swej ofercie posiadamy bilety na wyjazdy na F1 na trybuny oraz ekskluzywne pakiety VIP na tarasach prywatnych lokali i hoteli. Istnieje również możliwość obejrzenia wyścigu Grand Prix F1 Monako z pokładu jachtu zacumowanego u wybrzeży Monte Carlo. Zapraszamy do zapoznania się z programem wyjazdu na F1 Monaco.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU NA F1 Monaco 2020

Piątek, 22.05.2020

Przylot z Polski do Nicei, spotkanie z polskim tour leaderem, który zadba o Państwa w trakcie trwania wyjazdu. Prywatny transfer z lotniska do hotelu 4**** w centrum miasta. Czas wolny i opcjonalnie spacer z przewodnikiem po mieście oraz kolacja na nicejskiej starówce.

Sobota, 23.05.2020

Śniadanie w hotelu, transfer do Monako na serie kwalifikacyjne GRAND PRIX F1 MONAKO. Miejsce na trybunach lub na prywatnym tarasie. Ok. 16 godz. transfer do Nicei, wieczorem zapraszamy na kolację do Cannes, gdzie właśnie wtedy odbywać się będzie Międzynarodowy Festiwal Filmowy.

Niedziela, 24.05.2020

Śniadanie w hotelu, transfer do Monako na finał GRAND PRIX F1, miejsce na trybunach lub na prywatnym tarasie, po zakończonym wyścigu transfer do Nicei, czas wolny, kolacja pożegnalna

Poniedziałek, 25.05.2020

Po śniadaniu czas wolny w mieście, następnie wyjazd na lotnisko w Nicei i przelot do Polski

PAKIET STANDARD – Wyjazdy na F1 do Monako CENA OD 990 €/OSOBA

Cena zawiera:

 • bilety wstępu na 2 dni na eliminacje oraz finał F1, miejsca stojące LE Rocher oraz miejsce siedzące w kawiarni, dostępność miejsc zostanie potwierdzona w momencie rezerwacji,
 • transfer na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, transfery do Monako pociągiem
 • zakwaterowanie w hotelu 3*** w centrum Nicei w pokoju 2 osobowych standard ze śniadaniem;
 • opiekę polskiego pilota podczas całego wyjazdu;
 • ubezpieczenie Kl, NNW

Cena nie zawiera:

 • przelotu do Nicei z wybranego miasta w Polsce

 

PAKIET SILVER CENA – Wyjazdy na F1 do Monako – OD 1990 €/OSOBA

Cena zawiera:

 • bilety wstępu na 2 dni na eliminacje oraz finał F1, miejsca siedzące na trybunach – dostępność miejsc zostanie potwierdzona w momencie rezerwacji,
 • transfer na trasie lotnisko – hotel – lotnisko oraz transfery do Monaco;
 • zakwaterowanie w hotelu 4**** w centrum Nicei w pokoju 2 osobowych standard ze śniadaniem;
 • opiekę polskiego concierge podczas całego wyjazdu;
 • ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie zawiera:

 • przelotu do Nicei z wybranego miasta w Polsce

UWAGA! -Oferta została skalkulowana w oparciu o średnią cenę biletu na trybunach w sobotę i niedzielę, max. 550 €. W przypadku braku dostępności takich miejsc, klientowi zostanie przedstawiona alternatywna propozycja.

 

PAKIET GOLD VIP CENA – Wyjazdy na F1 do Monako – OD 3900 €/OSOBA

Cena zawiera :

 • VIP PASS na 2 dni na eliminacje oraz finał F1, miejsca siedzące na jednym z prywatnych tarasów, catering i open bar przez cały dzień
 • transfer na trasie lotnisko – hotel – lotnisko oraz transfery do Monaco;
 • zakwaterowanie w hotelu 4**** w centrum Nicei w pokoju 2 osobowych standard ze śniadaniem;
 • opiekę polskiego concierge podczas całego wyjazdu
 • ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie zawiera:

 • przelotu do Nicei z wybranego miasta w Polsce

 

Zapraszamy na wyjazdy F1 Monaco 2020. Sportowe emocje w Monako gwarantowane!

 

Skontaktuj się – chętnie odpowiem na Twoje pytania

Dominika Nogier

tel. PL: +48 602 189 298

kontakt@luxurytrip.pl

Formuła F1 na żywo – emocje dla każdego

Jeśli kiedykolwiek marzyli Państwo o tym, by zobaczyć Formułę F1 na żywo, teraz macie ku temu niespotykaną okazję. Korzystając z oferty naszego biura podróży, mogą Państwo nie tylko zobaczyć, jak wygląda Formuła F1 na żywo, ale dodatkowo cieszyć się niesamowitymi widokami i fantastyczną pogodą na Riwierze Francuskiej.

Wyścigi Formuły 1 na żywo

Bez wątpienia wyścigi Formuły 1 należą do jednych z najbardziej ekscytujących wydarzeń w ciągu całego roku. Ryk silników i szybkie samochody to coś, co każdemu z Państwa zapewni niewiarygodne przeżycia, które na długo zapadną w pamięć. W ofercie naszego biura podróży znajdzie się możliwość zobaczenia wyścigów Formuły 1, które odbywają się po ulicach Monako i Monte Carlo.

Niezapomniane przeżycia na Grand Prix Monako

Grand Prix Monako to kultowe już zawody wyścigowe, które co roku przyciągają nie tylko fanów motoryzacji. Nasze biuro podróży oferuje bilety wstępu na trybuny tego niesamowitego wydarzenia, dzięki którym będą mogli Państwo podziwiać wyścigi Formuły 1 po krętych ulicach. Dodatkowo oferujemy obejrzenie Grand Prix Monako z tarasów widokowych najbardziej ekskluzywnych hoteli.

Jak warto spędzić wakacje w Monako? 

Wycieczka do Monako w okresie Grand Prix wiąże się nie tylko z wyścigami Formuły 1. W międzyczasie mogą Państwo korzystać z uroków, które oferuje to miejsce. Wakacje w Monako to także możliwość zwiedzenia dzielnicy Monte Carlo – jednej z najdroższych na świecie, w której mieści się słynne kasyno.

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę