Roland Garros

 

Jeśli chcą Państwo zobaczyć jeden z najważniejszych turniejów tenisowych na świecie, to jest to możliwe na wyciągnięcie ręki. Korzystając z usług naszego biura podróży, możecie bowiem zarezerwować bilety na Roland Garros!

Kontakt

French Open Roland Garros

Każdy fan tenisa wie, że na przełomie maja i czerwca odbywa się jeden z najsłynniejszych turniejów tenisowych – French Open Roland Garros. Na to wydarzenie każdego roku przyjeżdżają pasjonaci tego sportu, którzy chcą zobaczyć mecze tenisa na żywo i poczuć tę wyjątkową atmosferę na trybunach.

Jak zdobyć bilety na Roland Garros?

Jeśli chcą Państwo zobaczyć jeden z najważniejszych turniejów tenisowych na świecie, to jest to możliwe na wyciągnięcie ręki. Korzystając z usług naszego biura podróży, możecie bowiem zarezerwować bilety na Roland Garros. W naszej ofercie znajdują się bilety na to wydarzenie zarówno na oglądanie meczów na trybunach, jak i w specjalnych lożach VIP.

Tenis na żywo – niezapomniane emocje

Każdy kto chociaż raz oglądał mecz tenisa na żywo przyznaje, że to bardzo ekscytujący sport. Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym szczególnym turnieju tenisowym, który na pewno dostarczy dreszczyku sportowych emocji, nie tylko miłośnikom tego sportu. Korzystając z usług naszego biura podróży, możecie bowiem z łatwością wziąć udział w tym wydarzeniu.

Najważniejsze zawody tenisowe na świecie

Zawody tenisowe, odbywające się na kortach Roland Garros zaliczane są do turnieju Wielkiego Szlema. To właśnie tu spotykają się największe gwiazdy tenisa, by powalczyć o wygranie specjalnego pucharu. Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć mecz tenisa na żywo i poczuć klimat wielkoszlemowego turnieju, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Was.

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie: French Open Roland Garros! Jak co roku na przełomie maja i czerwca wszystkie oczy tenisowego świata zwrócone są na korty im. Rolanda Garrosa w Paryżu.

Zapraszamy do zakupu biletów na trybuny oraz specjalnych biletów VIP w prywatnych lożach.

Ceny na trybuny od 60 €

Ceny w lożach od 490 €

French Open Roland Garros to wydarzenie dla prawdziwych pasjonatów tenisa!

Luxury trip

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę