Golf

 

Oprócz wyjątkowych warunków atmosferycznych Lazurowe Wybrzeże oferuje także jedne z najlepszych pól golfowych w całej Francji. Zalicza się do nich między innymi Golf de Barbaroux, na którym będą mogli Państwo rozegrać partyjkę.

Kontakt

Lazurowe Wybrzeże – miejsce, które kusi turystów

Przepiękna pogoda, cudowne jedzenie i niesamowite widoki – to główne powody, dla których warto odwiedzić Lazurowe Wybrzeże. Śródziemnomorski klimat tego regionu sprawia, że mogą Państwo wybrać się na urlop na Lazurowe Wybrzeże o dowolnej porze roku i korzystać z takich atrakcji, jak chociażby gra w golfa na jednym z najlepszych pól golfowych w całej Francji.’

Golf de Barbaroux, czyli najlepsze pole golfowe

Oprócz wyjątkowych warunków atmosferycznych Lazurowe Wybrzeże oferuje także jedne z najlepszych pól golfowych w całej Francji. Zalicza się do nich między innymi Golf de Barbaroux, na którym będą mogli Państwo rozegrać partyjkę. Bez wątpienia jest to niezwykła okazja dla każdego pasjonata golfa.

Gra w golfa na Riwierze Francuskiej

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o grze w golfa na Lazurowym Wybrzeżu, to nasze biuro podróży pomoże zrealizować to marzenie. Wyjątkowy region zachęca do uprawiania sportu, ale to także doskonała okazja, żeby spędzić niezapomniane wczasy na Riwierze Francuskiej całą rodziną. Niezwykły wyjazd golfowy można bowiem połączyć z plażowaniem i zwiedzaniem okolicy.

Wakacje w Prowansji to propozycja dla każdego

Rozumiemy, że trudno znaleźć jest czas, żeby poświęcić go swojemu hobby. Jeśli jednak pasjonuje Was gra w golfa zachęcamy do skorzystania z oferty naszego biura podróży. Oprócz wyjazdu na pola golfowe zorganizujemy dla Państwa i całej rodziny także niezapomniane wakacje w Prowansji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek po tym regionie Francji.

Luxury Trip pragnie zaprosić wszystkich pasjonatów golfa na Lazurowe Wybrzeże oraz Prowansję. Region ten od lat kusi turystów pięknymi widokami, słońcem i wyśmienitym jedzeniem. Stał się też niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc do gry w golfa we Francji.

Oto kilka powodów, dla których warto przyjechać i zagrać na tutejszych polach:

  • unikatowy, śródziemnomorski klimat: 300 dni w roku świeci tu słońce, a temperatura zimą nie spada poniżej 12 stopni,
  • prawdziwe zagłębie golfowe: 50 km od największego lotniska w regionie, Nicei, znajduje się aż 11 pól golfowych, a w zasięgu 100 km, kolejnych 16 pól,
  • położenie pól: pola usytuowane są wokół najatrakcyjniejszych miast regionu: Monako, Nicei, Cannes, Saint-Tropez,
  • wygodne i bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawy i innych miast Polski.

Wiemy, że golf to pasja. Wiemy też, jak trudne jest wygospodarowanie kilku dni w grafiku rodzinnym na wymarzony wyjazd golfowy. Luxury Trip znalazła na to rozwiązanie. Panowie! Zabierzcie ze sobą swoje partnerki, dzieci, a my zapewnimy im niezapomniane chwile na Lazurowym Wybrzeżu.

Zapraszamy na najlepsze pola golfowe na Lazurowym Wybrzeżu: Terre Blanche, Saint Endreol, Golf de Barbaroux, Golf Royal Mougins, Golf de Taulane, czy Monte Carlo. Golf na Lazurowym Wybrzeżu to oferta całoroczna!