Hotel K2

 

Inspiracją do stworzenia wyjątkowego hotelu K2 w Courchevel we Francji było nawiązanie do słynnego pasma górskiego – Himalajów. Założyciele tego kompleksu pragnęli aby klimat i harmonia Himalajów zagościła w sercu Alp.

Kontakt

Hotel K2 *****

Inspiracją do stworzenia wyjątkowego hotelu K2 w Courchevel we Francji było nawiązanie do słynnego pasma górskiego – Himalajów. Założyciele tego kompleksu pragnęli aby klimat i harmonia Himalajów zagościła w sercu Alp. Od samego wejścia do hotelu, już w lobby widać himalajską harmonię; wnętrza są przytulne i zbudowane z naturalnych materiałów, takich jak kamień i drewno.

Indywidualny wyciąg narciarski na przeciwko hotelu zapewnia łatwy dostęp do największego na świecie ośrodka narciarskiego.

Hotel składa się z 29 luksusowych pokojów i apartamentów oraz 5 indywidualnych domów. Goście mogą korzystać z dwóch restauracji, z której jedna odznaczona jest gwiazdką Michelina.

W kompleksie mieści się również 550 m Spa Goji, z pięknym basenem bez krawędzi oraz z widokiem na dolinę Courchevel.

Ekskluzywne hotele w górach, czyli urlop na najwyższych poziomie

Pasjonuje Państwa narciarstwo? Uważacie, że zimą wyjazd w góry jest obowiązkowy? Jeśli dodatkowo marzycie o lampce wina i przepysznej kuchni w jednym z najbardziej luksusowych miejsc we Francji, to nasze biuro podróży może to zagwarantować. Hotel K2 w Courchevel to wyjątkowy punkt na narciarskiej mapie Alp. Ze względu na swój niesamowity wystrój i obsługę na najwyższym poziomie przyjeżdżają tu prawdziwi miłośnicy luksusu.

Luksusowe apartamenty – jak znaleźć i wynająć?

Większość turystów, planując swój wyjazd w góry, dużą wagę przykłada do miejsca, w którym będą przebywać. Jeśli zdecydują się Państwo na hotel pięciogwiazdkowy w sercu Alp, to hotel K2 w Courchevel będzie najlepszym wyborem. Po narciarskim szaleństwie na prywatnym wyciągu, będziecie mogli zrelaksować się w tym zachwycającym miejscu.

Jeśli chcą Państwo spędzić swój urlop właśnie tutaj, to zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i dokonania rezerwacji już dziś.

Cena: od 1500 €

Hotel K2 w Courchevel (Francja) oczekuje na Państwa przybycie !

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę