Hotel Les Airelles

 

Hotel Les Airelles ***** to wyjątkowe i oryginalne miejsce w Courchevel – poczujecie się w nim Państwo niczym w bajkowym pałacu. Les Airelles jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych hoteli górskich na całym świecie

Kontakt

Hotel Les Airelles

Hotel Les Airelles ***** to wyjątkowe i oryginalne miejsce w Courchevel – poczujecie się w nim Państwo niczym w bajkowym pałacu. Les Airelles jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych hoteli górskich na całym świecie. W tym roku hotel ponownie został wyróżniony nagrodą dla „Najlepszego Górskiego Hotelu we Francji” i potwierdził swój status „Mitycznego Palace”. Przytulne wnętrza, wspaniała kuchnia  i przede wszystkim nienaganna obsługa hotelu sprawią, aby Państwa pobyt we francuskich  Alpach był niezapomniany.

Hotel 5-gwiazdkowy we Francji – jaki wybrać?

Zachwycające Alpy, wspaniała kuchnia i SPA na wyciągnięcie dłoni? To wszystko oferuje Państwu hotel Les Airelles w Courchevel, czyli jeden z najbardziej zachwycających obiektów na świecie. Górski wystrój u podnóża Alp sprawia, że poczują się Państwo tu niczym w bajce, a fantastyczna kuchnia na długo zapadnie w pamięć.

Ten hotel 5-gwiazdkowy jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących sobie luksus, ale także niesamowity klimat, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości.

Najlepsze hotele we Francji – gdzie je znaleźć?

Ekskluzywne apartamenty są jednym z najchętniej wybieranych miejsc noclegów przez turystów. Jeśli marzy się Państwu miejsce w eleganckim apartamencie w najlepszym hotelu Francji, to powinniście zdecydować się właśnie na hotel Les Airelles w Courchevel.

Położenie w najlepszym alpejskim kurorcie sprawia, że co roku przyjeżdżają tu nie tylko miłośnicy sportów zimowych, ale wszyscy ceniący piękno natury.

Cena: od 10 000 €

Hotel Les Airelles w Courchevel to:

  • eleganckie a zarazem przytulne pokoje i apartamenty
  • 3 restauracje, w tym jedna z legendarnym szefem kuchni Pierrem Gagnairem, nagrodzona, aż 2 gwiazdkami Michelin
  • obszerne SPA z jaskinią śnieżną, basenem, jaccuzi, łaźnią turecką
  • The Kingdom of Children – miejsce zabaw dla dzieci, gdzie o każdej porze obsługa zaopiekuje się Państwa pociechami

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę