Hotel Zermatt Firefly Superior

 

Hotel Zermatt Firefly Superior to czterogawiazdkowy obiekt położony u podnóża szczytu Matterhorn, w miejscowości Zermatt. Zermatt to jedna z najbardziej luksusowych stacji narciarskich w Europie, oferująca hotele na najwyższym poziomie

Kontakt

 

Luksusowy hotel w Szwajcarskich Alpach

 

Hotel Zermatt Firefly Superior to czterogwiazdkowy obiekt położony u podnóża szczytu Matterhorn, w miejscowości Zermatt. Zermatt to jedna z najbardziej luksusowych stacji narciarskich w Europie, oferująca hotele na najwyższym poziomie. Hotel Firefly w Zermatt znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od stacji kolejki linowej Klein Matterhorn, w odległości kilku minut pieszo od centrum ośrodka.

Hotel Firefly w Zermatt oferuje nowoczesne, przestronne apartamenty centrum SPA i kryty basen. W większości apartamentów goście mają do dyspozycji balkony bądź tarasy, a w tych najbardziej luksusowych apartamentach znajduje się kominek.

 

 Luksusowe hotele w Szwajcarii, czyli gwarancja udanego urlopu

 Każdy z Państwa na pewno niejednokrotnie marzył o spędzeniu nocy w luksusowym hotelu w Szwajcarii, w trakcie narciarskiego szaleństwa. Macie taką możliwość, korzystając z oferty naszego biura podróży. Często noclegi w Szwajcarii są bardzo trudne do zarezerwowania. Wynika to przede wszystkim z ogromnej popularności tego regionu. Właśnie dlatego już dzisiaj zachęcamy do zrobienia rezerwacji w tym wyjątkowym miejscu.

 

 Wycieczki w Alpy szwajcarskie – pomysł na zimowe ferie

 Szczególnie zimą coraz więcej osób decyduje się na wyjątkowe wczasy w Szwajcarii. Znajdziecie tu bowiem Państwo topowe kurorty alpejskie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy. Dotyczy to także hotelu Zermatt Firefly Superior, w którym pobyt będzie idealnym wytchnieniem po szaleństwach na stoku. Dzięki wysokiemu standardowi i niesamowitym widokom będą mogli Państwo poczuć się wyjątkowo, a każdy dzień spędzony tu będzie dodatkową przyjemnością.

Zapraszamy do hotelu w Zermatt na udany zimowy wypoczynek!

Cena za noc w hotelu Firefly w Zermatt – od 550 € za apartament.

 

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę