Luksusowe wycieczki szyte na miarę

Luksusowe wycieczki miarę to coś, w czym się specjalizujemy. Przygotowujemy spersonalizowane wycieczki dla klientów indywidualnych. 

Na czym to polega? 

Przygotowujemy ofertę szytą na miarę i przesyłamy ją drogą mailową. Jeżeli będziecie chcieli zmodyfikować program wycieczki, oczywiście istnieje taka możliwość. Oferta finalna przygotowana jest dopiero wtedy, kiedy jesteśmy pewni, że nasza propozycja będzie idealnie odpowiadać Waszym oczekiwaniom.

Podróż szyta na miarę to propozycja dla osób podróżujących samotnie, par, grup znajomych a także rodzin z dziećmi.

 

Porozmawiajmy o Twoim wyjeździe!

Inspiracje wyjazdów indywidualnych

Zapraszamy do odkrycia Lazurowego Wybrzeża, Marsylii, Lyonu, Bordeaux, Paryża oraz innych francuskich miast i regionów z lokalnym polskim przewodnikiem! Zwiedzanie z przewodnikiem to najlepsza forma poznawania nowych miejsc. Luxury Trip oferuje wycieczki z przewodnikiem, które obejmują rozmaite atrakcje turystyczne we Francji.

Zapraszamy na zwiedzanie Francji – nasi przewodnicy oprowadzą Państwa po najciekawszych regionach i najsłynniejszych miastach: Paryżu, Marsylii, Lyonie, Bordeaux, Nicei, Lazurowym Wybrzeżu, a także Monako. Ciekawy program wycieczki z przewodnikiem mówiącym po polsku jest ustalany na indywidualne życzenie Klienta. Luksusowe wycieczki szyte na miarę po Francji to coś, w czym się specjalizujemy!

Ekskluzywne wycieczki zagraniczne typu City Break to wyjazd, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnikom kuchni gwarantujemy niezwykłe doznania kulinarne, fani architektury obcować będą mogli z najwspanialszymi budowlami na Starym Kontynencie, wielbiciele sztuki wybiorą najsłynniejsze muzea, a zwolennicy mniej aktywnego wypoczynku odetchną w ekskluzywnych hotelach.

Wśród wybranych dla Państwa miast znajdują się między innymi: Bordeaux, Nicea, Cannes, Monako czy Marsylia. Luksusowe wycieczki szyte na miarę po Francji to coś, w czym się specjalizujemy! W każdym z tych miejsc czeka na Państwa lokalny przewodnik, mówiący po polsku, który odbierze Państwa z lotniska i pomoże zakwaterować się w hotelu. W cenie wycieczki, poza lotem i hotelem, uwzględnione są atrakcje, takie jak: wykwintna kolacja, usługi przewodnika i ubezpieczenie.

Podróże kulinarne pozwalają poznać inne kultury „od kuchni”. W naszym biurze Luxury Trip oferujemy trzy różne wyprawy, podczas których każdy amator gotowania lub wielbiciel smacznej kuchni znajdzie coś dla siebie. Z nami odkryją Państwo smaki Prowansji, odwiedzą najpiękniejsze winnice, poznają szlak winny w okolicach Bordeaux oraz pobawią się na święcie młodego wina – czyli Beaujolais Nouveau.

Zabierzemy Państwa w podróż pełną świeżych ziół, najlepszych mięs i kolorowych warzyw. Będzie to okazja, by na prowansalskim targu samemu kupić składniki potrzebne naszym ekspertom do przygotowania kulinarnej uczty na Państwa oczach. Podróże kulinarne to zupełnie nowy wymiar podróżowania, który jest nie tylko ucztą dla ducha, ale także dla podniebienia.

 

Nic tak nie łączy i integruje jak wspólne wyjazdy sportowe i uprawianie sportów czy przeżywanie sportowych emocji. Luxury Trip pragnie zaprosić Państwa na wielkie wydarzenia sportowe takie jak: Grand Prix Formuły 1, French Open, Rolex Master Tennis Cup i wiele innych. W swej ofercie posiadamy tradycyjne bilety, ale także ekskluzywne pakiety VIP.

Zapraszamy Państwa również, abyście sami wcielili się w profesjonalnych sportowców: na torze wyścigowym, na polu golfowym czy choćby za sterami Airbusa czy prawdziwego bolida Formuły 1. Proponujemy tego rodzaju wakacje aktywne nie tylko w formie wypadów na Grand Prix Formuły 1 i inne topowe wydarzenia sportowe, ale również wizyt na polu golfowym czy torze wyścigowym jako uczestnik rozgrywki!