Los Angeles z przewodnikiem

 

Los Angeles, to miasto, o którym śnią miliony. LA potrafi zachwycić i niczym gigantyczny magnes przyciągnąć do siebie ludzi, którzy pragną zrealizować swój amerykański sen. W Los Angeles jak nigdzie indziej w USA, można poczuć luksus i przepych i spotkać gwiazdy wielkiego ekranu spacerujące po ulicach.

 

Kontakt

Los Angeles z polskim przewodnikiem

Los Angeles jest jednym z najbardziej zaludnionych miast w Kalifornii. Mieszka w nim bowiem około 4 mln ludzi. To prawie cztery razy tyle, co w Warszawie. Miasto jest ogromne i zachwyca swoją nowoczesnością. Każdy, kto odwiedza Stany Zjednoczone, powinien spędzić kilka dni w Mieście Aniołów. Nie brakuje tu atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Co warto odwiedzić przebywając w Los Angeles? Mamy dla Was ofertę wycieczki do LA w pigułce, czyli kilka intensywnych dni, oczywiście z krótkimi przerwami na wypoczynek na plaży!

 

Los Angeles – najpiękniejsze zabytki

Tym, co wyróżnia Los Angeles są niewątpliwie zabytki. Jeśli planują Państwo wycieczkę do USA, to nie może zabraknąć tego miasta na Waszej liście miejsc do zobaczenia. W trakcie oferowanego przez nas wyjazdu z polskim przewodnikiem, będziecie mieli szansę zwiedzić najważniejsze zabytki, między innymi Universal Studios Hollywood, znak Hollywood czy też County Museum of Art. Wycieczka i zwiedzenie miasta z naszym biurem podróży to doskonały pomysł na ciekawe spędzenie urlopu o dowolnej porze roku. W Kaliforni pogoda zawsze sprzyja zwiedzaniu!

 

Program oferty „Los Angeles z polskim przewodnikiem”:

Dzień 1

 • Wylot z wybranego miasta Polski do Los Angeles.
 • Transfer do hotelu położonego w centrum miasta. Czas wolny i spacer, aby zobaczyć znak Hollywood z najlepszego punktu obserwacyjnego. Znak Hollywood to atrakcja, której nie możemy pominąć. Jako ciekawostkę warto podać fakt, że ten znak ma już prawie sto lat. Znamy miejsce, z którego idealnie widać ikonę LA i gdzie będziecie mogli zrobić piękne, pamiątkowe zdjęcie.
 • Kolejnym punktem na mapie jest Universal Studios Hollywood. Będąc w LA nie możemy pominąć oczywiście branży filmowej. Jest to ogromny kompleks, którego tematem przewodnim są filmy. Na terenie Parku znajdują się liczne restauracje, sklepy oraz miejsca pokazowe, więc będziemy mogli tam przystanąć również na posiłek.

Dzień 2

 • Los Angeles County Museum of Art to niesamowite miejsce dla wszystkich pasjonatów sztuki. Jego siedziba położona jest na drodze łączącej centrum miasta z oceanami. Na cały kompleks składa się aż siedem budynków. W tym muzeum zobaczycie kolekcję złożoną z ponad stu tysięcy różnorodnych eksponatów.

 • Zobaczymy też Obserwatorium Griffitha. A jest to wyjątkowy zabytek. Obserwatorium powstało w pierwszej połowie ubiegłego wieku. Można w nim podziwiać przede wszystkim bardzo nowoczesne planetarium. Zobaczymy również z góry całą panoramę miasta. Będziemy mogli również skorzystać ze znajdujących się tam, niezwykle dokładnych, teleskopów.

 • Są takie miejsca na mapie wielkich aglomeracji miejskich, w których człowiek czuje się jakby przeniósł się na chwilę do innego państwa. Tak jest też w przypadku Los Angeles i Little Tokyo, do którego udamy się w następnej kolejności. Jest to jedna z trzech japońskich dzielnic znajdujących się na terenie LA. Spacerując niewielkimi uliczkami, na chwilę poczujecie, jakbyście byli w stolicy Japonii.

 

Dzień 3

 • Santa Monica Pier to molo, które znajduje się na jednej z urokliwych kalifornijskich plaż w Los Angeles. Na molo to warto wybrać się o każdej porze dnia, ale najbardziej urzekające widoki roztaczają się z niego o wschodzie jak i zachodzie słońca, a więc wybierzemy się tam rano lub wieczorem.

 • Miłośnicy przepięknych krajobrazów również znajdą na terenie Los Angeles coś dla siebie. Wyjątkową propozycją dla osób lubiących długie wycieczki trekingowe będzie Runyon Canyon Park. Ten park krajobrazowy ma powierzchnię około 65 hektarów. Chętnych kontaktu z naturą na pewno tam zabierzemy!

Dzień 4 

 • Po śniadaniu będziemy mieli ostatnie wolne chwile na zakup pamiątek. A w godzinach popołudniowych czeka nas już transfer na lotnisko i wylot do Polski.

   

 

Cena od 1300 EUR

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w hotelu  4* lub 5* w Nowym Yorku, pokój dwuosobowy ze śniadaniami
 • bilet lotniczy
 • transfer lotnisko – hotel – lotnisko
 • kolacja pierwszego dnia
 • usługi przewodnika/opiekuna w języku polskim
 • opłata klimatyczna
 • ubezpieczenie Signal Iduna

 

 

Ostateczna wycena zostanie przygotowana po ustaleniu dat pobytu, miejsca wylotu i standardu hotelu. Pamiętajcie, że każda wycieczka może być uszyta na miarę. Wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz, a my prześlemy Wam niezobowiązującą ofertę.

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę

13 + 7 =