Luksusowe hotele

 

Marzycie o luksusowych wczasach na  Lazurowym Wybrzeżu albo nartach w szwajcarskich Alpach? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hoteli.

Kontakt

Alpy, Francja | Luksusowe hotele

Alpy, Szwajcaria | Luksusowe hotele

Wyspa Saint Barthelemy | Luksusowe hotele

Lazurowe wybrzeże, Prowansja | Luksusowe hotele

Region Cognac | Luksusowe hotele

Luksusowe hotele | St. Barth

Już sama podróż samolotem na St.Barth to przygoda. Miejscowe lotnisko ma opinię jednego z najniebezpieczniejszych na świecie. Bardzo krótki pas startowy rozciąga się między zboczem łagodnego wzgórza a plażą. Startujące i lądujące samoloty przesłaniają wygrzewającym się na piasku ludziom słońce, rzucając na nich spory i trochę złowrogi cień.

Wystarczy niewielki błąd pilota, żeby maszyna runęła w ocean albo plażę. Ze względu na długość lądowiska przylatują tu głównie niewielkie samoloty transportowe i czartery przewożące nie więcej niż 20 osób. No i oczywiście prywatne odrzutowce sławnych i bogatych.

Chociaż większość z nich wybiera bezpieczniejszą drogę i dociera tu własnymi jachtami, które cumują w największym mieście wyspy – Gustavii. Tutejszy port przypomina te z Riwiery Francuskiej – Saint-Tropez, Nicei czy Cannes. Jednak Gwen Stefani z mężem Gavinem Rossdalem i synkami – czteroletnim Kingstonem i półtorarocznym Zumą – wybrali dreszczyk emocji i samolot. Zależało im na czasie, przylecieli na wyspę prosto z Londynu, gdzie odwiedzali rodzinę Gavina. Zimne, deszczowe miasto zamienili na 30 stopni w cieniu, białe plaże, lazurową wodę, amarantowe hibiskusy i kokosowe palmy.

 

Luksusowe hotele | Narty we Francji i Szwajcarii

Wszystkim amatorom białego szaleństwa polecamy najlepsze alpejskie ośrodki narciarskie we Francji i Szwajcarii. Dzięki ofercie naszego biura podróży narty we Francji i Szwajcarii z pewnością będą udane! Zapraszamy do ekskluzywnych hoteli i apartamentów w CourchevelMeribel Megeve, Zermatt oraz Gstaad. Polecamy również apartamenty dla narciarzy w innych alpejskich ośrodkach. Z nami odkryją Państwo jak urokliwe są Trzy Doliny!

Narty w Alpach francuskich i szwajcarskich to przede wszystkim: długi sezon (od listopada do kwietnia), świetnie przygotowane stoki, gwarantowany śnieg i najlepsze jedzenie! Dzięki naszej ofercie nie muszą się Państwo dłużej zastanawiać lub pytać o opinię! Wybraliśmy dla Państwa najpiękniejsze hotele w Alpach francuskich i szwajcarskich oraz najbardziej ekskluzywne apartamenty, by wyjazd na narty w Alpy był udany.
Do polecanych przez nas ośrodków mogą Państwo dojechać samodzielnie – autem, lub dolecieć samolotem.
Jeżeli wciąż zastanawiacie się, gdzie pojechać na narty w tym sezonie – koniecznie sprawdźcie naszą ofertę!

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę

7 + 2 =