Lyon z przewodnikiem

 

Lyon to jedno z największych miast Francji. To synonim nowoczesności, dobrej kuchni i bardzo bogatej oferty kulturalnej. Zapraszamy do odkrycia tego miasta w towarzystwie polskiego przewodnika.

Kontakt

Co zobaczyć podczas wycieczki do Francji?

Jeśli mają Państwo wolny czas, przebywając we Francji, to już dzisiaj zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczki. Podczas niej zwiedzicie jedno z największych francuskich miast – Lyon.

W trakcie jej trwania, polski przewodnik opowie Wam wszystko o jednych z najpiękniejszych zabytkach we Francji. Jednocześnie nasz przewodnik zabierze Państwa do nowoczesnej dzielnicy miasta i pokaże lokalne atrakcje.

Jak spędzić udane wakacje w Lyonie?

Lyon to trzecie co do wielkości miasto we Francji. Położone w środkowo-wschodniej części kraju stanowi częsty cel wypraw wielu turystów.

Ci z Państwa, którzy zdecydują się spędzić wakacje w Lyonie, na pewno nie pożałują swojej decyzji. To ważny ośrodek kulturalny, przyciągający jednak nie tylko pasjonatów historii. Każdy, kto zdecyduje się na zwiedzanie Lyonu, będzie miał możliwość zobaczenia wspaniale zachowanej Starówki czy też Muzeum zwanego Małym Luwrem.

Zabytki Lyonu, czyli co warto zobaczyć?

W trakcie spędzania wakacji w Lyonie, zachęcamy do skorzystania z oferty wycieczki z naszym polskim przewodnikiem. W ten sposób zobaczycie Państwo najpiękniejsze zabytki Lyonu oraz odkryjecie najważniejsze jego zakątki.

Na zwiedzanie Lyonu możecie wybrać się w dowolnym terminie. Z całą pewnością urzeknie Was zarówno historyczna gotycka architektura, jak i nowoczesne budynki.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wycieczki, dzięki czemu wakacje w Lyonie będą jeszcze bardziej udane.

Oto program zwiedzania Lyonu z polskim przewodnikiem:

  • spotkanie z przewodnikiem na Starówce przy kolejce na wzgórze La Fourviere, zwiedzanie Bazyliki Notre Dame de Fourviere
  • zwiedzanie Starego Miasta wraz z trabulami, czyli tajemniczymi przejściami pomiędzy budynkami
  • spacer po półwyspie Presqu’ile, gdzie znajduje się Ratusz, Opera i budynek Muzeum Sztuk Pięknych zwany małym Luwrem
  • zwiedzanie nowoczesnej dzielnicy Lyonu – La Confluence

Czas trwania ok. 5 godz.

Ceny: grupa 1-4 osoby: 360E dla całej grupy, grupa 5-10 osób: 400 E, grupa powyżej 10 osób: 450 E

Zapraszamy na spacer po Lyonie z polskim przewodnikiem !

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę

6 + 14 =