Monaco z przewodnikiem

 

Monako od lat jest synonimem luksusu, bogactwa i sławy. Podczas wizyty w Księstwie odkryjemy przed Państwem karty historii tego miniaturowego państwa oraz pokażemy serce Monako, czyli słynne Monte Carlo.

Kontakt

Monako Monte Carlo – zwiedzanie z polskim przewodnikiem

Księstwo Monako uznawane jest za jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc na Lazurowym Wybrzeżu. To właśnie tutaj mieści się słynna dzielnica Monte Carlo, która jest rozrywkowym centrum tego mini państwa. Znajdują się tu najpopularniejsze kasyna oraz najdroższe sklepy.

W trakcie naszej wycieczki po Monako zobaczycie Państwo wszystkie najważniejsze i warte obejrzenia miejsca, które zachwycą Was na długo. Będziecie mogli przespacerować się po zachwycającym wybrzeżu i odwiedzić najlepsze muzea.

Wakacje w Monako, czyli pomysł na udany wyjazd

Lazurowe Wybrzeże zachwyca wspaniałymi widokami i cudownym, śródziemnomorskim klimatem. Właśnie dlatego tak wiele osób wybiera ten region na spędzenie wymarzonego urlopu.

Jeśli będziecie Państwo spędzać wakacje w Monako, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zwiedzania z polskim przewodnikiem. W ten sposób będziecie mieli wyjątkową okazję, żeby zobaczyć to niepowtarzalne miejsce, a przede wszystkim spędzić tu niezapomniany dzień.

Najpopularniejsze atrakcje Monako

Księstwo Monako jednoznacznie kojarzone jest z luksusem i bogactwem. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie tutaj znajdują się najbardziej ekskluzywne sklepy oraz hotele na świecie.

Ponadto jest tu również wiele innych miejsc, które warto zobaczyć. Za najważniejsze atrakcje Monako uważane jest Oceanarium, Wzgórze Zamkowe czy Ogród Egzotyczny.

Zachęcamy Państwa, żebyście w trakcie swojego pobytu na Lazurowym Wybrzeżu wybrali się z naszym biurem podróży na zwiedzanie Monte Carlo.

Monako – Monte Carlo, czyli co do zaoferowania ma Księstwo

Niewątpliwie to właśnie ekskluzywna dzielnica Monte Carlo jest sercem i głównym punktem odwiedzin dla turystów. Zwiedzanie Monte Carlo warto rozpocząć od wizyty w najsłynniejszym Kasynie oraz Operze.

Wycieczka: Monako – Monte Carlo oferowana przez nas, to doskonała szansa na odwiedzenie najciekawszych zakątków tego regionu. Polski przewodnik pokaże Państwu główne atrakcje Monako oraz opowie o ich historycznych ciekawostkach.

Program zwiedzania:

  • zwiedzanie Wzgórza Zamkowego – Monaco Ville – Katedry Saint Nicolas, gdzie znajduje się grób księżnej Grace, wizyta przed Pałacem Książęcym razem z uroczystą zmianą warty o godz. 11.55, spacer ogrodami aż do Muzeum Oceanograficznego założonego w 1920 r. przed księcia Alberta 1 (wstęp do Muzeum we własnym zakresie)
  • Monte Carlo ze słynnym Kasynem i Operą projektu Charlesa Garniera, wizyta w Kasynie, spacer po Place du Casino, wokół, którego znajdują się najelegantsze hotele: Hotel de Paris i Hotel Hermitage
  • Ogród Egzotyczny – dla chętnych zwiedzanie ogrodu „Jardin Exotique” położonego na skalistym wzgórzu, z którego rozciąga się imponujący widok na całe Księstwo (wstęp do Muzeum we własnym zakresie)
  • Eze village – jedno z piękniejszych miasteczek wybrzeża tzw. orlich gniazd, spacer po miasteczku, wizyta w fabryce perfum Fragonard

Czas trwania: ok. 4 godz.

Ceny:

  • dojazd samochodem klientów lub pociągiem z Nicei lub Cannes:
    • grupa 1-4 osoby: 160€ dla całej grupy, grupa 5-10 osób: 200€,
  • dojazd prywatnym minibusem:
    • grupa 1-6 osób: 450€

Zapraszamy do Monako Monte Carlo na zwiedzanie z polskim przewodnikiem !

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę

8 + 9 =