Cannes, Nicea, Monaco

 

Francuskie Lazurowe Wybrzeże wraz ze swymi głównymi miastami czyli Niceą, Cannes i Monako to idealne miejsce na kilkudniowy wypad. Nicea Cannes Monaco city break to oferta dla tych, którzy potrzebują oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć się na chwilę we francuskim luksusie.

Skontaktuj się z nami

City break po najpiękniejszych miastach Francji

 

Francja urzeka swoją różnorodnością, pyszną kuchnią i wspaniałymi miastami, które trzeba odwiedzić. Zaliczają się do nich chociażby Nicea czy Cannes. Będąc w Prowansji we Francji, nie sposób nie zobaczyć także wyjątkowego Księstwa Monako – jednego z najbardziej luksusowych miejsc na świecie. 

Z naszym biurem podróży macie Państwo okazję wybrać się na niesamowity city break, czyli zwiedzanie wszystkich tych niesamowitych miejscowości. To najlepszy sposób, żeby na własne oczy przekonać się, jak piękny jest region Prowansja i francuskie Alpy.

Co warto zobaczyć podczas Nicea Cannes Monaco City Break?

 

Jeśli planują Państwo wakacje w światowej stolicy wina i mody, to niewątpliwie francuska Prowansja oraz Riwiera są regionami, które musicie zobaczyć.

Wielu turystów jest zgodnych co do tego, że to najpiękniejsze obszary w całym kraju. Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do odbycia wspólnego city break i zwiedzania tych wyjątkowych miejsc z naszym polskim przewodnikiem.

Oto co radzimy zobaczyć podczas Nicea Cannes Monaco city break :

Nicea:

Spacer Promenadą Anglików, zwiedzanie Starego Miasta z barokową Katedrą Św. Reparaty, wizyta we współczesnej części miasta na Placu Massena, degustacja nicejskich przysmaków socca i pissaladiere.

Cannes:

Spacer bulwarem La Croisette, przy którym stoją jedne z najbardziej eleganckich hoteli świata. Zwiedzanie zabytkowej Starówki Le Suquet. Wizyta przy Pałacu Festiwalowym, gdzie odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmowy.

Monako:

Jedno z najmniejszych, ale zarazem najbogatszych państw świata, zwiedzanie Starówki, na której mieści się Pałac Książęcy oraz Katedra Św. Mikołaja z grobami książęcymi. Spacer po dzielnicy Monte-Carlo i wizyta w słynnym Kasynie oraz zwiedzanie Place du Casino – symbolu Monako.

 

 

Program oferty Nicea Cannes Monako City Break

Dzień 1:

 • Wylot z wybranego miasta Polski do Nicei.
 • Transfer do hotelu położonego w centrum Nicei, Cannes lub Monako – z lotniska odbiera Państwa nasz lokalny przedstawiciel. Czas wolny i pierwsze zapoznanie się z miastem. Kolacja w restauracji na Starym Mieście z degustacją lokalnych przysmaków.

Dzień 2:

 • Po śniadaniu, zwiedzanie Nicei, Cannes i Antibes z polskim przewodnikiem. Wieczorem czas wolny.

Dzień 3:

 • Zwiedzanie Księstwa Monako i dzielnicy Monte Carlo w towarzystwie polskiego przewodnika. Po południu wizyta w uroczym miasteczku Eze Village.

Dzień 4:

 • Po śniadaniu ostatnie wolne chwile na zakup pamiątek, w godzinach popołudniowych transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Cena od 1400 EUR

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w hotelu 4* lub 5* w Nicei, Cannes lub Monako, pokój dwuosobowy ze śniadaniami
 • bilet lotniczy
 • transfer lotnisko – hotel – lotnisko
 • kolacja pierwszego dnia
 • usługi przewodnika w Nicei, Cannes, Antibes i Monako
 • opłata klimatyczna
 • ubezpieczenie Signal Iduna

 

Ostateczna wycena zostanie przygotowana po ustaleniu dat pobytu, miejsca wylotu i standardu hotelu. Nicea Cannes Monaco City Break to oferta dla najbardziej wymagających! Aby otrzymać niezobowiązującą ofertę, wystarczy wypełnić poniższy formularz lub zajrzeć do zakładki kontakt.

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę