Nicea z przewodnikiem

 

Zapraszamy do odkrycia stolicy Lazurowego Wybrzeża – Nicei. Położona nad Zatoką Aniołów słynie z wyjątkowego mikroklimatu, pięknych krajobrazów, ciekawych muzeów i wspaniałego lokalnego jedzenia.

Kontakt

Nicea z polskim przewodnikiem

Nicea we Francji to stolica Lazurowego Wybrzeża, czyli jednego z najpiękniejszych obszarów w całym kraju. Jeśli planujecie Państwo urlop na Francuskiej Riwierze, to zdecydowanie musicie skorzystać z naszej oferty i zobaczyć najważniejsze atrakcje w Nicei.

W trakcie swojego pobytu we francuskiej Prowansji znajdźcie wolne popołudnie, żeby wybrać się z nami na odkrywanie tego wyjątkowego miasta, które zachwyci Was pięknymi krajobrazami.

Jakie atrakcje Nicei trzeba koniecznie zobaczyć?

Francuska Riwiera to region, który warto odwiedzać przez cały rok. Wysokie temperatury, słońce i łagodny śródziemnomorski klimat przyciągają turystów z całego świata.

Będąc w Nicei, będziecie mogli przespacerować się po urokliwych uliczkach i zobaczyć tutejsze piękne pałace i kościoły oraz spróbować lokalnej kuchni.

Nasz polski przewodnik zabierze Państwa na spacer po tym wyjątkowym mieście i pokaże najważniejsze atrakcje Nicei, które musicie koniecznie zobaczyć.

Wakacje w Nicei – co warto robić?

Nicea położona jest w jednym z najpiękniejszych regionów Francji. U podnóża Alp, otoczona przez Morze Śródziemne, stanowi kierunek wakacyjnych wyjazdów wielu turystów.

Nic zatem dziwnego, że wakacje w Nicei to doskonała propozycja niemal dla każdego. W tym wyjątkowym miejscu mogą Państwo wyruszyć na zwiedzanie Nicei razem z naszym polskim przewodnikiem.

W trakcie spaceru będziecie mieli okazję zobaczyć najpiękniejsze i najciekawsze zabytki w mieście oraz skosztować lokalnej kuchni.

Kiedy warto wybrać się na Lazurowe Wybrzeże?

Na wakacje w Nicei możecie Państwo wybrać się o dowolnej porze roku. Przyjemny, śródziemnomorski klimat sprawia bowiem, że Lazurowe Wybrzeże jest atrakcyjne zarówno latem, jak jesienią. Piękne widoki, wspaniała i aromatyczna kuchnia – to wszystko powoduje, że chce się tu wracać.

Ponadto zachęcamy do zwiedzenia Nicei w trakcie Państwa urlopu, dzięki czemu jeszcze bardziej zakochacie się w tym regionie Francji.

Program zwiedzania Nicei z polskim przewodnikiem:

  • spacer po słynnej Promenadzie Anglików ciągnącej się wzdłuż zatoki Aniołów
  • wejście na Górę Zamkową, gdzie Grecy założyli pierwszą osadę Nikaia – początki dzisiejszej Nicei;
  • spacer po parku, z którego rozciąga się urzekający widok na wybrzeże, port i Stare Miasto
  • spacer po malowniczych uliczkach Starego Miasta, przez mieszkańców nazywnego Le Vieux Nice z jego kościołami i pałacami
  • przerwa na kieliszek „rose” i degustację przysmaków nicejskich: socca i pissaladiere (we własnym zakresie)
  • spacer po ogrodach Paillon i Place Massena
  • wizyta na jednym z najpiękniejszych placów Nicei – place Garibaldi

Czas trwania: ok. 2 godz.

Ceny: grupa 1-4 osoby: 120€ dla całej grupy, grupa 5-10 osób: 140€, grupa powyżej 10 osób: 180€

Nicea – zwiedzanie z przewodnikiem to atrakcyjny spacer historyczny i kulinarny !

Luxury trip

telefon PL +48 (0) 602 189 298

telefon FR +33 (0) 625 699 836

Siedziba Firmy

Pustelnicka 15G/1
05-220 Zielonka

NIP 125 112 86 66

Napisz do nas

Jeżeli chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę

2 + 5 =