Spotkanie biznesowe Nicea

 

Lazurowe morze, palmowe promenady, splendor wielkich hoteli to idealne miejsce do zorganizowania dla firmy spotkania biznesowego w Nicei na Lazurowym Wybrzeżu.

Kontakt

Konferencja w Nicei – Lazurowe Wybrzeże

Lazurowe morze, palmowe promenady, splendor wielkich hoteli to idealne miejsce do zorganizowania dla pracowników konferencji w Nicei na Lazurowym Wybrzeżu.

Zapraszamy Państwa do Nicei, miasta o wielu twarzach. To wspaniałe miejsce na spotkania biznesowe i wypoczynek.”

Konferencje zagraniczne – gdzie wyjechać?

Przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w swoich pracowników i oferują im urozmaicenie codziennej pracy. Przykładem takich działań może być chociażby zorganizowanie konferencji w wyjątkowych miejscach. Zalicza się do nich między innymi Nicea, która zachwyca śródziemnomorskim klimatem i lokalnymi atrakcjami.

Organizowanie konferencji z naszym biurem podróży będzie dla Państwa przyjemnością. Natomiast wyjazd do Nicei na wykład czy szkolenie z całą pewnością na długo zapadną w pamięć pracownikom.

Wyjazd do Nicei na pracowniczą integrację

Jeśli prowadzą Państwo swoją działalność i chcielibyście zorganizować swoim pracownikom wyjątkowy wyjazd, to z nami macie taką możliwość. Konferencje zagraniczne to doskonała szansa nie tylko na to, żeby przeszkolić swój zespół, ale również odpowiednio go zmotywować.

Organizowanie konferencji w Nicei może również pozytywnie wpłynąć na wzajemne relacje pomiędzy pracownikami oraz sprawić, że będą czuć się docenieni.

Proponowany program oferty:

Dzień 1

 • przylot do Nicei w godzinach porannych
 • transfer do hotelu
 • lunch w jednej z restauracji na Starym Mieście w Nicei
 • spacer z przewodnikiem po Starówce w Nicei, zwiedzanie miasta
 • czas wolny
 • wieczorem kolacja w jednej z restauracji na Promenadzie Anglików lub wyjazd na kolację do Cannes czy Monako

Dzień 2

 • godz. 9-15 konferencja w Nicei w hotelu wraz z przerwą na lunch

Potem do wyboru:

 • popołudniu przejazd do Monako lub Antibes – wizyta w kasynie, kolacja w jednej z restauracji, wyjście do baru, dyskoteki, powrót
 • przejazd do winnicy w Bellet na wzgórzach Nicei, degustacja tutejszych win powrót do Nicei i kolacja w porcie

Dzień 3

 • Przejażdżka kultowym samochodem Francji Citroen 2CV. Wyjazd spod hotelu 10 samochodów w kawalkadzie, trasa będzie prowadzić przez krętą namdorską drogę Lazurowego Wybrzeża, aż do Monako, gdzie wjadą Państwo nawet na Wzgórze Pałacowe i przejedą słynną trasą Formuły 1. O godzinie 12 przerwa na lunch. Powrót do hotelu ok. godz. 17.
 • Wyjazd na kolację do uroczego Antibes

Dzień 4

 • śniadanie, czas wolny, transfer na lotnisko

Incentive events, czyli jak zmotywować pracowników?

Wyjazdy dla pracowników to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, żeby docenić osoby pracujące w naszej firmie. Jeśli chcą Państwo zorganizować zjazdy i konferencje. lub niezapomnianą imprezę integracyjną, to zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty.

Pobyt w pięknym miejscu i dodatkowe atrakcje sprawią, że praca będzie przyjemnością, a taki wyjazd pracowniczy na długo zapadnie wszystkim w pamięci.

Gdzie zorganizować wyjazdy pracownicze?

Konferencje, zjazdy czy spotkania organizacyjne wcale nie muszą odbywać się w nudnych miejscach. Teraz możecie zabrać Państwo swoich pracowników do Nicei i zapewnić im niezapomniany wyjazd pracowniczy.

Słońce, plaża i palmy – czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do pracy? Nasze biuro podróży zorganizuje wyjazd dla pracowników do Nicei, położonej na Lazurowym Wybrzeżu. Codzienna praca połączona ze zwiedzaniem tego pięknego miasta sprawi, że wszyscy wrócą pełni nowych sił i motywacji.

Ostateczna cena wyjazdu zostanie ustalona po wybraniu terminu i ilości uczestników.

Konferencja w Nicei to praca i relaks w jednym !